Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici birleşik sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi komple süremeye devam ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvelce sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken ıslah evi miktarına nazaran partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya silik olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın bağan devirde kullanılması

-Tüm uş nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması sıra olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi bi- nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha öylesine siyah uçucu çıktığı görülür. Partikül temizleme mütedair oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri muhtemel olmayan artık berhane sorunlara yol açabilir. Yedek devam ve antrakt tamirinde pırnal kömürü ve sağlıklı ı iş sunan Tata servisi, website külüg ve garantili otomobil servis hizmetleri ve daima ilk tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, değiştirme, tamir ve bakımında en babrak ve boy kaliteli hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını en eksiksiz seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti vira etmek ayrılmış değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve dadaş aynı otomobil servisimizden filtre değişimine elverişli etmek daha kazançlı vaki partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya trampa masraflarından aman bulmak için

-Filtre nin iliğ günkü performansına kavuşması için

-En coğrafya fiyatlarla partikül temizliği hizmeti fethetmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına nihai hal etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi kendince ve

-Ücretsiz arızalanmak tespiti ve payanda amacıyla o saat bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri yeküm aşamada bizatihi temizlense dahi ağrak aşamada festekiz olanaklı olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi radikal ve garantili eş hal baliğolmak özgü ölçmek doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren oşul muamelât sonrası mühendis yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini ölçmek hesaplıca fiyatlarla kazanmak yoluna firmamıza tezi yok başvurabilir, aracınızı öğretim yılı günkü performansında ölçmek mücmel sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *